Kafdağı Konak Otel Hakkımızda

 

 

Odalarımızda Tuvalet, Banyo, TV, Mini buzdolabı, Klima, Telefon, Çalışma masası, Elbise Dolabı, Makyaj Masası, şömine (3 odamızda şömine) bulunmaktadır. Odalarımız ferah ve son derece keyifli bir dekorasyonla dizayn edilmiştir. Otel konuklarımız için son derece şık ve otantik dizaynlı lobi ve açık alanda 270° deniz manzaralı bahçemiz bulunmaktadır.

Otelimiz; Rize Derepazarı ilçemizin Sandık taş köyü kırsalında bulunmaktadır. İlçe merkezine 3 km. Rize şehir merkezine 12 km. Mesafemiz vardır. Siz değerli konuklarımız için hazırladığımız Türk-İslam mimarisinin harmanı olan ve aynı zamanda doğu Karadeniz sivil mimari örneklerinin yaşatıldığı 21. Yüzyılda yapılmış 18. yüzyıl mimarisinin yeniden inşa edildiği yapımız 13 oda kapasiteli toplamda 35 yatak kapasitesine sahiptir.

Ayrıca 150 kişilik ve 50 kişilik kapalı salonlarımız, Açık alanda 750 metrekare üzerine kurulu 180 kişilik bahçemiz bulunmaktadır. Bu alanlarımızda toplantı, günü birlik yeme-içme hizmeti alabilirsiniz.

Etkinliklerimiz

Kaf Dağı Konak Otel

Sayfaya Git

Restoranımız

Kaf Dağı Konak Otel

Sayfaya Git

Odalarımız

Kaf Dağı Konak Otel

Sayfaya Git

Kaf Dağı Konak Otel

Zirvede ki Huzur

Mimari Özellikleri

Kafdağı konak hotel işletmesi göz dolduran Osmanlı, Selçuklu mimarisinin harmanlandığı bir yapı modeliyle öne çıkmakta. Konumu Karadeniz doğasını en net haliyle göz zevkinize sunan manzaraları ve doğal güzelliklerle doludur. Geleneksel konak anlayışı konsept olarak sunulmaktadır.

İşletme Özellikleri

Karadeniz insanının konukseverliği işletmemizin temel hizmet anlayışının odağını oluşturmaktadır. Güleryüzlü personel, nezih ve huzurlu bir içmekan tasarımı kendinizi keyifli ve mutlu hissetmenizi sağlar. Restoran, Cafe, Bahçe gibi alanlarda günün keyfini çıkarabilir konforlu ve ferah odalarınızda huzurla dinlenebilirsiniz.